מאמרים

בקשת פירוק

מה היא המשמעות של פירוק חברה כזו או אחרת? מה הם היתרונות של תהליך הפירוק? את מי הכי מומלץ למנות לטובת טיפול משפטי בפירוק חברות? מה היא הדרך הטובה ביותר לבחור את העורך דין המומחה בכך?

 

אין ספק כי עבור הרבה מאוד בעלי עסקים ובעלי חברות אותו העסק או אותה החברה היא עולם ומלואו עבורם. אולם לצערנו הסטטיסטיקה מראה כי מידי שנה מוגשות כ-400 בקשות לפירוק של חברות מתחומים שונים ובסדרי גודל שונים. אותו חלום של בעל החברה לגדול ולהתפתח הופך להיות לעיתים חלום בלהות. נושים רבים מתדפקים על דלתות החברה ומבקשים להחזיר את חובותיהם. לא פעם לאותו בעל חברה אין את האפשרות.

 

בקשת פירוק זה אחד הכלים המוכרים והפופולאריים ביותר העומדים לרשות בעלי החברה וכמו כן עבור אותם הנושים. בהנחה ואין אפשרות לאותה חברה להחזיר את החובות ולעמוד בהתחייבויות ימונה לאותה חברה מפרק מטעם בית המשפט על מנת לנסות ולהחזיר לנושים את מה שמתאפשר במסגרת אותו פירוק ומכירת נכסים כאלה ואחרים.

 

תהליך זה המתחיל מאותה בקשת לפירוק חברה עשוי להיות תהליך ארוך ומייגע. במקרים בהם מוגשת בקשת פירוק לבית המשפט על ידי קבוצה של נושים מתחיל לרוב תהליך נגדי של בעלי החברה למניעת הפירוק. מאבקים אלו דורשים כאמור את טובי עורכי הדין לצדכם לטובת הגשת בקשת פירוק וניהול כל התהליך עד להצלחתו.

 

מחפשים עורך דין לפשיטת רגל? מי הוא העורך דין הטוב ביותר עבורכם?

משרד עורכי הדין של עו"ד איריס אלקוני פועל מזה שנים רבות בניהול תהליכים משפטיים בתחום המסחרי בהצלחה רבה. בין היתר ניתן למצוא במשרד עורכי דין זה עורך דין לפשיטת רגל המומחה לתחום. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות אשר זכו לשירות משפטי מקצועי ביותר לשביעות רצון מלאה.

 

הסכם מייסדים? מה עוד במשרד עורכי דין זה?

מגוון מרשים ביותר של שירותים כמו: הסכם מייסדים, בקשות הפטר בפשיטות רגל, טיפול בזכויות עובדים, בירור תיקי הוצאה לפועל, משפט אזרחי ודיני חוזים, דיני ירושות וצוואות ועוד. שירות אישי לאורך כל הדרך.