עו"ד איריס אלקוני

משרד עורכי דין ברמת גן

Slider

אודות המשרד

איריס אלקוני, משרד עורכי דין

 

משרד אלקוני מספק שירותים משפטיים מקיפים בתחומי נדל"ן, דיני מקרקעין, התחדשות עירונית, חוזים מסחריים, ליטיגציה מסחרית, ירושות וצוואות , ייפוי כח מתמשך, ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והסדרי חובות , דיני עבודה, דיני חברות ודיני בנקאות.

 

עו"ד אלקוני, הינה בעלת ניסיון רב בתחום העסקי, כיהנה בתפקידים בכירים בחברות מובילות במשק הישראלי בתחומי הסחר והשיווק. עו"ד אלקוני עשתה הסבה למקצוע עריכת הדין ובמסגרתו מיישמת את ניסיונה הרב בתחום העסקי והמסחרי והיא מביאה עימה ניסיון רב בטיפול בלקוחות ופתרון בעיות המגיעים מניסיון רב שנים של ניהול.

 

 עו"ד איריס אלקוני עובדת בשיתוף עם עורך דין אברהם קורן שלו ניסיון של מעל 30 שנות עריכת דין בתחומים אזרחי – מסחרי ונדל"ן וכן משמש כנאמן לפשיטות רגל וכממונה מטעם בית משפט כמפרק חברות  המביא עימו ידע  מקצועי של שנים רבות בתחום עריכת דין .

 

לאורך השנים המשרד צבר מוניטין רב ולקוחות מרוצים ונאמנים הממשיכים לקבל ליווי ויעוץ משפטי מהמשרד.

 

המשרד נעזר בצוות של עובדים על מנת לתת מענה כולל ללקוח על מגוון צרכיו ובכלל זה צוות מתמחים ומזכירות מיומן ומנוסה, ואנשי מקצוע מעולים בעלי שם העובדים איתנו שנים בתחומי כלכלה, נדלן, חקירות ועוד.

 

משרד אלקוני מתמחה בתחום התחדשות עירונית כמייצג דיירים בתחום תמ"א 38 חיזוק, הריסה ובינוי .המשרד מלווה ומטפל בדיירים בכל משך זמן פרויקט ההתחדשות העירונית על כל מורכבותו תוך הקפדה יתירה על שמירת הזכויות והצרכים של הדיירים וליווי הדיירים באופן אישי. פרויקטים מובילים של המשרד הינם בשכונת הדר יוסף ( רח' קהילת ורשה ) בתל אביב ומתחמי פינוי בינוי גדולים מאוד בפתח תקוה כגון  קריית סולומון כפר אברהם, חלקים ממתחם ברחובות  פינסקר אורלוב רוטשילד ועוד מתחמי פינוי בינוי.

 

משרד אלקוני עוסק גם בליטיגציה (התדיינות בבתי משפט) בתחומים אזרחיים ומסחריים ( תביעות כספיות וכיוב' ) ובתחומי דיני ירושה ( התנגדויות לצוואות וירושות) תוך ייצוג תובעים ונתבעים. לעו"ד אלקוני ניסיון בייצוג בבתי משפט שלום , מחוזי ועליון.  בין לקוחות המשרד גם חברות ואנשי עסקים.

 

כמו כן למשרד אלקוני ניסיון בייצוג של מאות  חייבים בתיקי  פשיטות רגל בבתי משפט , בהליכי הוצאה לפועל ובהסדרי חוב עם נושים. המשרד נותן מענה כולל לפתרון בעיות של חייבים תוך הגעה לתוצאה  מיטבית עבור החייבים המקבלים יחס אישי וליווי מקצועי.

 

בשנים האחרונות, מאז שהוסדרה  החקיקה בתחום, החלה עו"ד אלקוני לערוך ייפוי כח מתמשך עבור לקוחות המעוניינים לקבוע ולמנות אחראי לענייניהם הכספיים והגופניים כאשר יאבדו את כשרותם ליתן הוראות. ייפוי כח מתמשך נחשב למהפכה בתחום האפוטרופסות בישראל המאפשרת לכל אדם להחליט ליתן סמכויות והוראות  לאנשים עליהם הוא סומך ביותר במידה ויאבד את כשרותו. זאת כתחליף להליך מינוי אפוטרופוס לאחר פטירת אדם  שבו אין לנפטר שליטה מה יעשה בו וברכושו ומי יטפל בו. ההליך נותן למייפה הכח בטחון שהוא מוגן במידה ויהפוך לבלתי כשיר. ההליך חדש באופן יחסי וניתן לעורכי דין שעברו הסמכה ייחודית. עו"ד אלקוני הינה מראשוני המוסמכים לערוך ייפוי כח מתמשך ועושה זאת תוך יעוץ אישי והתאמת הפתרונות הקיימים במסגרת החוק לצרכים האישיים של כל לקוח.  

 

המשרד הדוגל ביעוץ מקצועי ושירות אישי תוך שמירה על דיסקרטיות ונאמנות מלאה כלפי לקוחותינו כמתחייב על פי חוקי האתיקה של עורכי הדין בישראל ורואה את טובת הלקוח לנגד עיניו. הטיפול בלקוח והדרכים לעזור לו עומדים במרכז החשיבה של המשרד.


בין לקוחות המשרד: לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, חברות, מוסדות פיננסיים, קבלנים, ועוד.

 

על עו"ד איריס אלקוני

לעו"ד אלקוני ניסיון רב שנים בתחום העיסקי בשורה של תפקידי מפתח במשק הישראלי אשר תורמים רבות לעבודתה כעורכת דין בתחומים העסקיים מסחריים. היא  בוגרת (M.B.A) במנהל עסקים, אוניברסיטת תל אביב. בוגרת (B.A) בכלכלה, אוניברסיטת באר שבע. ובוגרת (L.L.B), תואר ראשון במשפטים. כמו כן עו"ד אלקוני מגשרת מוסמכת מאוניברסיטת תל אביב.

עורכת דין איריס אלקוני סיימה תיכון בארה"ב והחלה את דרכה המקצועית כעתודאית בצה"ל בתחום כלכלה. בכל השנים עסקה בתחומי סחר ושיווק וכיהנה בתפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות במשק הישראלי מהן עלית תעשיות מזון, סופר פארם, שופרסל, משביר לצרכן, חברות מדיה וחברות הייטק.

עו"ד אלקוני עשתה הסבה למקצוע עריכת דין ובמסגרתו מיישמת את נסיונה הרב בתחום העיסקי.