הליכי פשיטת רגל

המציאות מראה כי התחום של פשיטת רגל נחשב לחדש יחסית בשדה המשחק המשפטי. למרות שיש תקנות מוגדרות בתחום, בפועל מתברר כי המדיניות של בתי המשפט לגביו אינה אחידה, כשסרבול החוק והצורך בבחינה מדוקדקת של מאפייני המקרה הספציפי לא מסייעים אף הם, בלשון המעטה.

 

המשמעות הישירה של כך היא אחת: כל אדם הנמצא בפשיטת רגל, או עומד להיות מוגדר ככזה, צריך להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל שילווה אותו בכל אותם הליכי פשיטת רגל.

 

ייעוץ, ליווי ומה שביניהם

הסיוע המשפטי בעת הליכי פשיטת רגל עשוי ללבוש מספר צורות, וזאת בהתאם לצרכים הספציפיים של כל לקוח ולמאפייני המקרה העיקריים. זה מתחיל עם הכניסה עצמה להליך פשיטת הרגל, שאינה נדרשת או מומלצת תמיד. בכוחו של עורך הדין לסייע לקבל את ההחלטה החיונית הזו, שההשפעה שלה על חיי האדם או הגורמים העסקיים לא יכולה שלא להיות קריטית.

 

עורך דין מלווה את הלקוחות שלו בביצוע הליכי פשיטת רגל. הוא מסייע בהכנה ובהקשה של בקשות לפשיטת רגל או בקשות להסדר או להפטר, מוודא שזכויותיו של מרשו נשמרות ושלא ננקטות נגדו סנקציות שאינן מותרות מבחינה חוקית. במישור העסקי, פועל עורך הדין עבור חברות שעברו או נמצאות בעיצומי הליכים של פירוק או הקפאת הליכים, כשגם כאן המטרה היא להסדר נושים שהחברה יכולה לעמוד בו, עד להבראה מלאה.

 

אסור להתפשר בבחירת עורך הדין

עקב הנכתב מעלה, ברור מדוע לא רק צריך לבחור בעורך דין לסיוע בעת פשיטת רגל – אלא גם חשוב לוודא שהגורם אליו פונים הוא אכן המקצועי ביותר בתחום. סיוע מדויק, יעיל ונכון בעת הליכי פשיטת רגל יכול לשנות את התמונה המשפטית והכלכלית לחלוטין, מ-א' ועד ת', ולכן להשפיע על חיי המיוצגים בשלל דרכים.

 

החדשות הטובות הן שאלקוני ושות' - משרד עורכי דין ברמת גן הינו משרד ותיק ומנוסה בתחום פשיטת רגל וחדלות פירעון, משרדה של עורכת הדין איריס אלקוני, אשר מכירה את הליך זה מכל צדדיו. הידע המשפטי הניכר של עורכת הדין אלקוני והיחס האישי שמקבל כל לקוח הם שמבליטים את המשרד בנוף המשפטי של כל אזור המרכז.