מאמרים

ברור על צו עיכוב יציאה מהארץ – במי נעזרים?

את עיכוב היציאה מהארץ מגלים חייבים רבים בפעם הראשונה בבואם לצאת לחופשה קצרה או ארוכה בחו"ל, עוד בשדה התעופה. הדבר גורר בעקבותיו לא מעט עוגמת נפש, הוצאות כספיות מיותרות ופעמים רבות גם שברון לב. ברור על צו עיכוב יציאה מהארץ, וכמה שיותר מוקדם, יכול למנוע זאת ולאפשר לחייב להתמודד עם מצבו בצורה טובה ונכונה יותר.

למידע נוסף לחצו כאן

מהיר ופשוט

את הבירור ניתן לעשות ישירות מול רשות האוכלוסין, ההגירה ומעברי הגבול. אפשר לעשות זאת באופן עצמאי על ידי התקשרות למספר הטלפון 3450* או בעזרתו של עורך דין, המתמחה בהליכי הוצאה לפועל ומציע את שירותיו לחייבים. הברור מאפשר לחייב לגלות אודות צו העיכוב לפני הגעתו לשדה התעופה ולהימנע מכל מה שכרוך בכך. מדובר בבירור מהיר ופשוט מאד שאיננו כרוך בעלות. כדי לבצע את הבדיקה יש לשלוח צילום של תעודת הזהות לפקס מרכז השירות של רשות האוכלוסין – 02-6469441 ולענות לאחר מכן על כמה שאלות. בתום המענה ושליחת הפקס תינתן התשובה בו במקום – האם קיים נגד אותו חייב צו עיכוב יציאה מהארץ.

להיעזר בעורך דין

ישנם לא מעט מקרים בהם חייבים כלל אינם יודעים על פתיחתו של תיק ההוצאה לפועל נגדם, ורק מתן צו העיכוב הוא זה המלמד אותם כי אכן כך המצב. בעזרתו של עורך דין מנוסה ומקצועי יכול החייב להתמודד עם ההליכים הנלווים לפתיחת התיק, לרבות צו העיכוב ולעבור תקופה מאתגרת ולא פשוטה בצורה טובה יותר. מי שחייב כספים לנושים, מומלץ לו, ובייחוד כאשר מדובר בסכומים גבוהים של כמה עשרות או אלפי שקלים, מוטב שיברר את העניין בהקדם וכן יאסוף את כל המידע הנדרש לו בנוגע להליכי פתיחת התיק בהוצאה לפועל.

נפתח לכם תיק בהוצאה לפועל ואתם חוששים שהוגש נגדכם צו עיכוב יציאה מהארץ? משרד אלקוני הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומציע פתרונות משפטיים, לרבות במקרים של קבלת צווי עיכובים והגבלות נוספות מסוגים שונים. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5178751