עורך דין ירושה במרכז

דיני ירושה נחשבים לתחום מאוד רגיש אשר עבור כל הצדדים הנוגעים בדבר מדובר בנושא לא פשוט שיכול לעורר לא פעם ריבים ומאבקים קשים. מאחר ומדובר בנושא פנים משפחתי לרוב, הרגישות שבנושא רק עולה. 

 

בשביל להבין את הרגישות שבעניין, נציג אותו בקצרה. דיני ירושה מתייחסים לשאלה כיצד יתחלק הרכוש, הכסף והנכסים שלנו אחרי מותנו. לשם כך אנחנו ניגשים אל עורך דין ירושה במרכז או בכל אזור אחר בארץ וכותבים אצלו צוואה. זו צריכה להיחתם על ידנו בעדות של שני עדים מתוך כוונה שיוכלו להוכיח שכתבנו את הצוואה מתוך רצון חופשי, בצלילות הדעת וללא לחץ. צוואה זו תישמר אצל עורך דין ורק אחרי מותנו היא תיפתח.

 

הסיבה שדיני ירושה הם רגישים והתפקיד שעורך דין ירושה במרכז הוא בעל חשיבות עצומה היא, שהרבה פעמים עם פתיחת הצוואה עולות שאלות ותהיות בקרב בני המשפחה והאנשים הקרובים. זה נכון בעיקר כשמתברר שכל הירושה הולכת לבן אדם אחד, זה נכון במקרים בהם לנפטר היתה יותר ממשפחת אחת, זה נכון כשמתברר שבירושה יש דברים שבני המשפחה לא ידעו עליהם כלל ובוודאי כאשר מתברר שנפטר מחליט להוריש את נכסיו והונו לגורם מסוים מחוץ למשפחה שאיש לא מכיר.

 

אנחנו שומעים בתקשורת בעיקר על מקרים מפורסמים בהם יש מלחמות ירושה, אך מדובר בעניין נפוץ הרבה יותר. הרבה פעמים כשהירושות גדולות מצטייד כל בן משפחה בעורך דין ירושה, לעיתים מדובר בעורך דין ירושה במרכז או בכל מקום אחר בארץ. עורך דין אמור לשמור על האינטרסים של הלקוח אותו הוא מייצג. משפטי ירושה יכולים להימשך לעיתים שנים ובמקרה כזה אין ברירה אלא לשמור את העיזבון תחת נאמנות של עורך דין ירושה, לא פעם מדובר במי שאצלו נחתמה הצוואה.

 

לפני סיום, חשוב להבהיר עורך דין ירושה ברמת גן או עורך דין ירושה בתל אביב ובכל עיר אחרת, נוהגים לעבור בכל מקום ולא דווקא בעיר בה שוכן משרדם וגם לא רק בעיר בה חי האדם אשר כתב את הצוואה אצלם.

 

אם הינכם מחפשים עורך דין ירושה ברמת גן ובמרכז בכלל אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד איריס אלקוני אשר מתמחה, בין היתר, בדיני ירושה. עו"ד אלקוני תשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין וכן לייצג אתכם בנושא. אתם מוזמנים ליצור עמה קשר עוד היום ולקבוע עמה פגישה.