עורך דין משפחה בתל אביב

התחום של דיני משפחה הוא אחד המורכבים בנוף המשפטי: לא רק עקב הסוגיות המגוונות השונות הנוגעות אליו, אלא גם בהתחשב בעובדה שכל כניסה לתחום כוללת בתוכה קשיים רגשיים לא מבוטלים. במצב הדברים הזה, ההמלצה הטובה ביותר שניתן להעניק לכם היא להיעזר בשירותיו של עורך דין הבקיא בתחום.

 

אז מהן הדרישות שצריך למלא עורך דין משפחה בתל אביב?

סיוע מקיף בשלל סוגיות

עורך דין משפחה בתל אביב, כמו בכל מקום אחר על מפת ישראל, לוקח על עצמו מספר תפקידים אחרים. חלק מרכזי בעיסוק שלו הוא מקרי גירושין, כאשר כל מקרה שכזה כולל בתוכו בוודאי שלל סוגיות שנכנסות לתוך המשוואה: חלוקת רכוש, דמי מזונות, משמורת ילדים, הסדרי ראייה ועוד. עורך הדין יכול לסייע בעריכת הסכמי גירושין, המתייחסים לסוגיות אלה, אך גם במקרים המגיעים אל בין כותלי הערכאות המשפטיות השונות.

 

נושא מרכזי אחר שעומד בליבת התחום, ולכן גם רצוי שיהווה חלק מרכזי בשירותיו של עורך דין משפחה בתל אביב, הוא צוואות וירושות. הסיוע של עורך הדין במקרה הזה יכול להיות בעריכת הצוואה, בכל אחת מהצורות שלה, כאשר המטרה העיקרית היא לנסח צוואה ברורה, חד משמעית והוגנת. גם כשזה נוגע למימוש הצוואה, הסיוע שלו הופך להכרחי – זאת עקב המחלוקות שעלולות להתפתח לגבי חלוקת הירושה (בטח כשאין הסכם ברור), כמו גם לאופן החלוקה.

 

עורך הדין יכול לעסוק גם בשלל נושאים אחרים, ביניהם אפוטרופסות, אימוץ ילדים, ידועים בציבור או אפילו אלימות במשפחה. כמובן שכאשר מחפשים עורך דין לסיוע בתחום, חשוב לוודא שדיני משפחה מהווה תחום התמחות מרכזי שלו, וכן שיש לו ניסיון רב שנים בו.

 

אז מה עושים?

מחפשים עורך דין משפחה בתל אביב והסביבה? משרדה של עורכת דין איריס אלקוני עומד לרשותכם. המשרד מציע שירותים מגוונים בתחומי המשפט המסחרי והאזרחי, כולל בסוגיות חשובות הנוגעות לתחום דיני המשפחה. זהו משרד בוטיק, המעניק שירות מקצועי ואישי לכל לקוח, ומתנהל ברגישות ובנאמנות מלאה. המשרד בקיא בכל ההיבטים של התחום, הן מבחינת תקנות החוק והן מבחינת תקדימי העבר, עובדה המסייעת לו להיות המקצועי ביותר שיש.