עורך דין הוצאה לפועל במרכז

אין ספק שאחת הסיטואציות הקשות ביותר שעומדות בפני כל אדם, עם זה אדם פרטי ועם זה איש עסקים זו סיטואציה של פשיטת רגל, מצב זה הוא בעייתי וקשה לא רק מבחינה כלכלית אלא גם מבחינה רגשית ומבחינות אחרות. על מנת לעבור את התהליך כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב, מוטב להיעזר בעורך דין הוצאה לפועל במרכז או באזורים אחרים.

 

התפקיד של עורך דין הוצאה לפועל במקרי פשיטת רגל

עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן ובערים אחרות, מייצגים את שני הצדדים, מצד אחד הם מייצגים אנשים שהחליטו לגשת למסלול של פשיטת רגל על מנת שיוכלו להתמודד עם הבעיות שבפניהן הם עומדים, ומצד שני, הם מייצגים גם חברות ואנשים פרטיים שמגישים בקשה כנגד גורם אחר, על מנת להכריז עליו פושט רגל, זאת על מנת שהוא יהיה מחוייב להגיע איתם להסדר חובות מסוים.

 

הרעיון של פשיטת רגל הוא שאדם אשר מגיע למצב כזה, מוגן מפני תביעות משפטיות בגין אי תשלום חובותיו. בדרך כלל אדם שמגיע לפשיטת רגל יכול לבקש להיות מוכרז כפושט רגל מאחר והוא איננו יכול לשלם את חובותיו ויש סכנה שהוא לא יכול לעמוד על רגליו מבחינה כלכלית. מצד שני, הנושים שלו יכולים לדרוש להכריז עליו פושט רגל, על מנת להגביל את תנועותיו הכלכליות.

 

השלכות פירוק חשבון הבנק במקרי פשיטת רגל

על פי דיני הוצאה לפועל, כשאדם מוכרז כפושט רגל, חשבון הבנק שלו הופך מוגבל, הוא לא יכול להוציא כספים, כל הנכסים שלו משועבדים לתשלום החובות ועוד. החשש הגדול במצב זה, שיהיה ניסיון להבריח את הנכסים, כלומר להעביר אותם לידי אחרים, כך שזה יהיה על שמם, בצורה כזו לא ניתן לגעת בהם. כשאדם מוכרז פושט רגל, הוא לא יכול לגעת בנכסיו, לא יכול להעביר אותם או להרוויח מהם, כל עוד הוא לא משלם את החובות על פי ההסדר שנקבע. יש לציין שההסדר הוא כזה שמטיב גם איתו, מאחר והוא לא יצטרך לשלם את כל החובות שלו אלא רק חלק מהם.

 

עורך דין הוצאה לפועל - איך ניתן לקבל עזרה ממומחה?

אם אתם רוצים לדעת עוד על דיני הוצאה לפועל, אתם מוזמנים לפנות אלי, איריס אלקוני, עורך דין הוצאה לפועל ברמת גן - מרכז הארץ. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר בהקדם ואני אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר פרטים דרך האתר או ליצור קשר עם המשרד אלקוני ושות' - משרד עורכי דין ברמת גן או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.