עורכי דין פשיטת רגל במרכז

העלייה הניכרת בכמות פשיטות רגל בקרב אנשים פרטיים וכן בקרב חברות שונות, העלתה את הנושא לא פעם לכותרות בשנים האחרונות. אנחנו יכולים לראות אינספור מאמרים וידיעות אודות פשיטת רגל של חברה וכן אודות שאלות כיצד אמורים לפעול אנשים פרטיים במקרה של פשיטת רגל.

 

כידוע פשיטת רגל הוא מצב בו חברה או אדם הם חדלי פירעון, כלומר הם לא יכולים לשלם את החובות שלהם ובמקרה כזה הם מבקשים להכריז על עצמם כפושטי רגל או לחילופין, הנושים שלהם מבקשים להכריז עליהם ככאלה. שני המצבים כמובן אינם פשוטים, וכן אין זה מצב נוח שחברה או אדם פרטי מכריזים על עצמם כפושטי רגל.

 

במקרה בו מתבצעת פשיטת רגל של חברה, הרי שההשפעה של התהליך הוא על גורמים רבים, החל מהעובדים, לקוחות, ספקים ועוד. יש לכך גם השפעה רבה על המשק כולו, הן במקרה שמדובר בשוק תחרותי ובוודאי כשמדובר בשוק לא משוכלל, כמו שוק לא תחרותי, אז סביר להניח שהחברות האחרות בשוק ינסו לנצל את העובדה שהחברה פשטה את הרגל ושהן ללקוחות הרבה אופציות אחרות, על כן הן יעלו מחירים.

 

גם במקרה של אדם פרטי יש השפעה סביבתית רחבה בכל הקשור לפשיטת רגל. למשל, אם מדובר באדם גרוש, עולה שאלה כיצד יש לבצע תשלום מזונות בפשיטת רגל, כמובן שמדובר על מקרה לא שכיח בהכרח אך בהחלט מקרה שיכול לקרות ולהשפיע הן על בת הזוג והן על הילדים. מותר להניח שמצב של פשיטת רגל יכול להשפיע לא רק על האדם עצמו או על בני משפחתו אלא מעבר לכך, הרי יש מערכת שלמה אליה הוא לא מכניס כסף ולעיתים אף הופך לנטל כלכלי במובן מסוים, וזו מושפעת ממצבו החדש.

 

בשביל לפתור את הבעיה או לפחות לזרז את פתרונה יש לפנות אל עורכי דין פשיטת רגל במרכז, הרעיון הוא כמובן להגיע כמה שיותר לפתרונות שיתאימו לכל הצדדים במטרה לסיים את הפרק הזה, כך שכולם יוכלו לחזור לפעילות כלכלית רגילה.

 

אם אתם רוצים לדעת עוד על פשיטת רגל של חברה או של אדם פרטי, אתם מוזמנים לפנות אלי, עורך דין איריס אלקוני. אני מייצגת חברות ואנשים פרטיים, ואשמח לעזור לייצג גם אתכם. אני פועלת באזור המרכז ואתם יכולים לפנות אלי דרך המייל או בטלפון.

 

למידע נוסף על דיני פשיטת רגל