להגיע להסדר עם הבנק – איך עושים את זה?

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצבים כלכליים לא פשוטים, לרבות חובות כספיים בבנקים שאליהם הם שייכים. הם מתקשים לעמוד בהחזרה ההלוואה שאותו לקחו או במשכנתא שנטלו וחובותיהם מתחילים לצבור ריבית, לצבור הפרשי הצמדה ולהתנפח ככל שחולפים החודשים. בשלב הראשון זוהי שיחת הטלפון המאיימת מהבנק, הדורשת בהסדרת החוב. בהמשך מגיעים הליכים משפטיים "כבדים" יותר, כמו תביעה בהוצאה לפועל.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כיצד פועל הבנק

כדי לגבות את החוב, יכול הבנק לנקוט באחת מתוך כמה פעולות: הטלת מגבלות מסוימות על חשבון הבנק של החייב, הגשת תביעה בבית המשפט כנגדו, פתיחה של תיק בהוצאה לפועל והוצאת צו עיכוב יציאה מן הארץ ועוד. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם ניתן להגיע להסדרת החוב או מחיקת חובות לבנקים לפני הגשת התביעה המשפטית. הדבר רלוונטי בעיקר במצבים בהם יכולת ההחזר של אותו חייב איננה גבוהה.

 

למצוא פתרון מתאים

ההסדרה הזו, כמו גם מחיקת חובות בנקים, חשוב שתעשה מוקדם ככל שניתן על מנת למנוע את גדילתו של החוב וצבירת ריביות לא רצויות. המתנה יכולה גם להוביל לסיטואציות לא נעימות, בין אם בבית המשפט ובין אם בלשכה להוצאה לפועל. כדאי מאד לנהל משא ומתן עם הבנק ולעשות זאת בעזרתו של עורך דין, המייצג את אותו החייב. אפשר אף להגיע להסדר מיוחד ולמחוק חובות גם במקרים בהם כבר נפתח התיק בהוצאה לפועל ולאחר פסק הדין. כל מקרה לגופו וכל תיק נבחן באופן מעמיק תוך התייחסות לגובה החוב וליכולת ההחזר של החייב. בעזרת עורך הדין ניתן לייעל את ההליך, למנוע אי נעימות ולמצוא פתרון מהיר, המקובל על כל הצדדים.

 

יש לכם חובות בבנק ואתם מעוניינים להגיע אתו להסדר, או, אם זה אפשרי, למחוק את החובות? משרד אלקוני הוא הכתובת המתאימה עבורכם והמקום שבו תוכלו לקבל את המענה המקצועי שלו אתם זקוקים. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומציע פתרונות משפטיים, לרבות סיוע בהסדרת או במחיקת חובות. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5178751