בקשת הפטר בפשיטת רגל

זה יכול להיות החלום הגדול ביותר של פלוני או אלמוני. זה יכול להיות כל אחד ואחת, המנהלים אורח חיים נורמטיבי לגמרי ואשר ביום בהיר אחד מגלים כי החובות שלהם טפחו לממדים אסטרונומיים. לצערנו חובות הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים של רבים וטובים.

 

חובות אלו משפיעים לרעה על תחומי חיים רבים אחרים כמו זוגיות, משפחה, קריירה וכו'. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי עבור אלו שנקלעו לחובות, זו אינה גזרת גורל עבורם וניתן לשנות את המצב. כל מה שנדרש הוא לפנות לעורכת הדין איריס אלקוני על מנת לתכנן את מסלול היציאה מסבך החובות.

 

מה היא המשמעות של הפטר בפשיטת רגל? האם כל אחד יכול להיכנס להליך של פשיטת רגל? מי הם המרווחים הגדולים מהתהליך של פשיטת רגל? איך בוחרים את העורך דין המתאים ביותר לניהול תהליך פשיטת רגל?

 

אחד הכלים החשובים ביותר עבור כל החייבים הוא אותו הפטר בפשיטת רגל. תהליך זה עשוי להיות ארוך ומייגע אולם בסופו של התהליך יוכל החייב למצוא את עצמו מקבל את השליטה על חייו בחזרה. הפטר בפשיטת רגל הווה אומר כי לאחר תקופה בה החייב נדרש להחזיר סכום כסף על פי קביעת בית המשפט ואכן בית המשפט מצא לנכון כי החייב עמד בכל התחייבויותיו, יבחן בית המשפט את האפשרות להעניק לו צו הפטר הפוטר אותו מכל חובותיו כלפי הנושים השונים.

 

הכרזה על פשיטת רגל? פנו אל עורכת הדין איריס אלקוני!

הכרזה על פשיטת רגל היא תהליך לא קל, הן מבחינה טכנית והן מבחינה נפשית. עבור רבים הכרזה מהסוג הזה עשויה להתפרש ככישלון בחיים. עם זאת תהליך של פשיטת רגל הינו גם תהליך מבורך אשר ממנו ניתן לצמוח בחזרה. על מנת להצליח בתהליך חשוב מאוד להסתמך על ניסיון וידע של משרד עורכי הדין שילווה את התהליך.

 

בקשת הפטר? לא רק!

לאורך שנים רבות של עשייה באלקוני ושות' - משרד עורכי דין ברמת גן עם עורך דין מומחה להפטר מחובות בפשיטת רגל גאים בהרבה מאוד הצלחות בתחומים השונים וביניהם טיפול בתחום המסחרי, טיפול בדיני חוזים, טיפול בפשיטות רגל ועוד. בקשת הפטר ושאר השירותים באחריות ובמקצועיות.