הכרזת פשיטת רגל

מה היא הדרך הטובה ביותר להפטר מהחובות הרובצים עליכם? האם פשיטת רגל זה טוב או רע? מדוע יש צורך להיכנס להליך של פשיטת רגל? איזה משרד עורכי דין לבחור? מה קורה בתום תהליך פשיטת הרגל?

 

כל חייב כזה או אחר שואל את עצמו הרבה מאוד שאלות. תקופה בה החייב חייב כספים היא ללא ספק תקופה מלחיצה מאוד ומבלבלת. הנושים השונים מתדפקים על הדלת, צווי עיקול ומעצר מאיימים מכל עבר והחיים הופכים להיות לא פעם בלתי נסבלים. במקרים הקיצוניים ביותר אנו למדים מידי פעם כי כוחם של החייבים לא עמד להם. אולם חשוב מאוד לדעת כי במדינת ישראל לכל חייב מגיע זכות נוספת להתחיל את חייו מהתחלה ללא חובות וללא חשש מנושים.

 

הכרזת פשיטת רגל היא למעשה סופו של תהליך בו החייב מבין כי אינו יכול לעמוד עוד בחובותיו. לא פעם הכרזה מהסוג הזה היא קשה בשל הסטיגמה וכל מה שמסביב לכך. אולם חשוב לדעת כי מתהליך של הכרזת פשיטת רגל ניתן לצמוח ולחזור לחיים רגילים ושלווים.

 

הכרזת פשיטת רגל היא תחילתו של תהליך בו יצטרך החייב לעמוד בתנאים של בית המשפט ולהחזיר סכום מסוים אשר יוכל לעמוד בו בהתאם ליכולותיו הכלכליות. בית המשפט יבחן לאורך התקופה את החזריו ועמידתו בתנאים ולאחר שישתכנע כי אכן ביצע את התחייבויותיו כראוי יוכל לקבל צו הפוטר אותו מכל חובותיו.

 

פשיטת רגל הפטר? פנו אל עו"ד איריס אלקוני!

כאמור פשיטת רגל הפטר מצריך את הטובים המומחים לתחום זה לעמוד לצדכם. באלקוני ושות' - משרד עורכי דין לפשיטת רגל ברמת גן טופלו לאורך השנים הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר זכו ליחס אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. במשרד זה יעשו את המאמצים וישתמשו בכל האמצעים הנדרשים על מנת לאפשר לכל חייב לצאת לדרך חדשה.

 

תיק פש"ר? מה עוד במשרד עורכי דין זה?

במשרד עורכי הדין של עורכת הדין איריס אלקוני מתמחים במגוון רחב מאוד של שירותים משפטיים הכוללים בין היתר טיפול בדיני צוואות וירושות, תיק פש"ר, דיני חוזים, נדל"ן ועוד. אדיבות, אחריות ומסירות.