מה זה צו הפטר בפשיטת רגל?

אדם כזה או אחר יכול להיות מסובך בחובות לאורך שנים ארוכות. זה קורה לרבים אשר מגלים כי אותה הלוואה אשר לא יכלו להחזיר או אותו שיק שחזר טפח לסכומי כסף גדולים מאוד. עבור החייבים החיים הופכים להיות בלתי נסבלים, עול החובות רובץ עליהם ומעיק בכל אשר יפנו על כן חשוב מאוד לנסות ולסיים את התקופה הקשה הזו על ידי קבלת הייעוץ המקצועי ביותר מעורך דין המומחה לתחום. הבשורה הטובה היא כי יש מה לעשות וניתן לפתוח דף חדש בחיים.

 

מה היא הדרך הנכונה ביותר לצאת מסבך החובות? איך ניתן לקצר את תקופת החובות? מה היא המשמעות של צו ההפטר? האם כל חייב יכול לקבל צו הפטר? איך בוחרים את העורך דין הטוב ביותר לטיפול בפשיטות רגל?

 

צו הפטר בפשיטת רגל הוא למעשה שם קץ לתקופת החובות ומאפשר לחייב להפטר אחת ולתמיד מכל חובותיו. אולם על מנת להגיע לרגע המיוחל הזה יש לעבור תהליך מורכב וארוך שנע לאורך תקופה של שנתיים לערך. במהלך התהליך יוכרז החייב כפושט רגל לאחר בחינה של כל יכולותיו הכלכליות ולאחר שיעמוד בכל התנאים על פי דרישת בית המשפט, ניתן יהיה לבקש עבורו צו הפטר בפשיטת רגל. משמעות אותו צו הפטר בפשיטת רגל היא כי מרגע קבלת הצו יוסרו כל ההגבלות על החייב והוא יוכל לפתוח חשבון בנק, לטוס לחו"ל לרכוש נכסים וכו'.

 

נאמן בפשיטת רגל? עו"ד איריס אלקוני למענכם!

אין ספק כי על מנת לטפל כראוי בעניינכם המשפטיים חשוב מאוד להסתמך על הטובים ביותר בתחום. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות נאמנים ומרוצים למשרד עורכי הדין של עו"ד איריס אלקוני. שירותי נאמן בפשיטת רגל וכמו כן עוד שירותים רבים אחרים תוך הקפדה על יחס משפחתי ומקצועי כאחד.

 

בדיקת עיקול? מה עושים?

לא פעם מוצאים את עצמם רבים עם צו עיקול ביד על לא עוול בכפם. בדיקת עיקול מקצועית של משרד עורכי דין זה תאפשר להסיר את העיקול במהירות וללא נזקים נלווים ועוגמת נפש מיותרת.

 

לפרטים נוספים בנושא פשיטות רגל