בירור תיק הוצאה לפועל

המציאות מראה שמדי שנה ושנה, נפתחים בישראל עשרות אלפי תיקים של הוצאה לפועל, כאשר ההערכות מדברות על יותר מכשני מיליון תיקים פתוחים כיום. מעבר לעובדות ה"יבשות", חשוב לזכור שכל מקרה שכזה מהווה עולם ומלואו עבור המעורבים בו.

 

הם נכנסים לבור כלכלי ממנו היציאה אינה פשוטה, ולכן יהיו מעוניינים לדעת בדיוק מהו ההליך המתבצע נגדם, ובעיקר – באיזה סטטוס התיק. בירור תיק הוצאה לפועל, שירות הניתן על ידי עורכי דין הפועלים בתחום, הופך לצורך חיוני במצב הדברים הזה.

 

כך מתבצעת הבדיקה

בירור תיק הוצאה לפועל הוא הליך המתבצע אל מול אנשי רשות ההוצאה לפועל, כשמטרת העל שלו היא לראות מהו מצב התיק. כאן גם נכנס לתמונה עורך הדין, שמקבל ייפוי כוח מהלקוח שלו לגשת למשרדי ההוצאה לפועל ולקבל את כל המידע על התיק. ואגב, יש לציין כי שירות זה עשוי להיות מוענק הן עבור הנושים והן עבור החייבים.

 

על כל פנים, בירור תיק הוצאה לפועל, המתבצע על פי הספר באמצעות עורך דין, יכול להבהיר את התמונה במידה ניכרת. עורך הדין, שבקיא בכל היבטי התחום, יוכל ללמוד את כל מה שצריך לדעת על המקרה, ההתאמה שלו לסעיפי החוק והאופן בו ניתן להתנהל בו כבר בנקודת הזמן הנוכחית – זאת, כמובן, להבדיל מהמקרה בו האזרח ה"פשוט" נתקל בחומות של בירוקרטיה, מטעם המוסדות הרשמיים בישראל, ומקבל מידע שלא מנסים אפילו לפשט בעבורו.

 

המפתח: בחירה בעורך דין מקצועי

בירור תיק הוצאה לפועל צריך להיעשות על ידי עורך דין להוצאה לפועל ברמת גן מהשורה הראשונה, המנוסה בתחום ואשר הלקוח יכול לסמוך עליו בכל מאת האחוזים. משרד עורכי דין איריס אלקוני, הממוקם ברמת גן, בעל ניסיון רב שנים במתן סיוע בתחומים מסחריים וכלכליים שונים, כולל הוצאה לפועל ופשיטת רגל. הוא מתנהל בשם הלקוחות שלו מול הגורמים האמורים, בצורה היעילה ביותר שיש, מה שמאפשר לו להציג ללקוח את התמונה המלאה. כמובן שהסיוע של המשרד לא מסתכם בכך, שעה שאנשיו מגבשים עם הלקוח אסטרטגיית פעולה ומלווים אותו עד לסיום ההליכים על הצד הטוב ביותר.