ייפוי כוח מתמשך – על יתרונותיו של ההליך

כניסתו של התיקון לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, הפך את החוק לנגיש הרבה יותר לכלל הציבור בישראל והביא אתו יתרונות רבים. יתרונות אלה נועדו להטיב משמעותית עם אותו בגיר, הממנה את מיופה כוחו ולהפוך את ההליך עצמו לכזה המייצג אותו במלואו. ישנם כיום עורכי דין בעלי הכשרה מיוחדת, הבקיאים במשמעויותיו של החוק, כמו גם בתיקון שלו, ואלה יכולים לטפל בכל הקשור למינויו של מיופה הכוח ואליהם יש לפנות לצורך הגשת ייפוי כוח מתמשך.

 

שמירה על כבודו של הממנה והתחשבות בכל רצונותיו

קשה להתעלם מהיתרונות הרבים של השינוי בחוק ויכולתו של כל בגיר כיום, למעשה, למנות בעצמו מיופה כוח שיוכל לדאוג לענייניו ולקבל בשמו החלטות כלשהן, כאשר הוא עצמו לא יהיה מסוגל לעשות זאת. בעוד שבמקרים של אפוטרופוס הגמישות איננה קיימת, במקרים של ייפוי כוח מתמשך ישנה גמישות רבה מאד והיכולת למנות כל בגיר אחר למיופה הכוח. כלומר, הבגיר יכול למנות, תוך שימוש בשיקול דעתו ובנחת, מי מטעמו שיטפל בענייניו ולמי תהיה הסמכות לקבל החלטות הקשורות אליו. היתרון העצום בהליך שכזה הוא שמירה על כבודו של הבגיר, על רצונו וגם על צרכיו המשתנים. כל זאת, מבלי לשלול ממנו לחלוטין את כוחו המשפטי ותוך התחשבות מלאה ברצונו. במסגרת ההליך יכול הממנה לתת הנחיות מקדימות ומדויקות, שאותן יהיה צריך לממש בבוא העת או במידת הצורך.

 

רוצים למנות מיופה כוח מטעמכם וזקוקים ל- ייצוג משפטי ע"י עורך דין ייפוי כוח מתמשך ברמת גן? משרד אלקוני הינו הכתובת המתאימה לפנות אליה. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומעמיד לרשותכם פתרונות בהתאמה מלאה, לרבות אפשרות להגיש ייפוי כוח מסוג כזה.

 

לסקירת כלל שירותי המשרד כנסו לאתר של אלקוני ושות' - משרד עורכי דין ברמת גן או לקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5178751