הליך פשיטת רגל לאדם פרטי

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי הינו הליך המאפשר לאדם הפרטי לפרוע את החובות שלו בצורה מסודרת ולפתוח דף חדש בחיים. רבים הם האנשים, בייחוד בתקופה הכלכלית הלא פשוטה שיש היום, אשר בוחרים לבצע הכרזה על פשיטת רגל – הכרזה אשר בעבר הייתה נהוגה רק על ידי עסקים, והיום פופולארית גם על ידי אנשים פרטיים רבים.

 

משרד עו"ד איריס אלקוני הינו משרד בעל מומחיות בביצוע הליך פשיטת רגל לאדם פרטי וצוות המשרד יוכל לסייע לכם לפרוע חובות שהצטברו ולהתחיל מההתחלה בחיים חדשים בצורה מסודרת ונקיה.

 

מדוע חשוב לבחור אך ורק במשרד מקצועי בתחום

כיום ניתן למצוא משרדי עריכת דין רבים אשר מציעים סיוע בביצוע הליך פשיטת רגל לאדם פרטי, אך לא כולם באמת מנוסים ובקיאים בתחום בכדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. משרד עו"ד איריס אלקוני הינו משרד בעל ניסיון רב בתחום – משרד המעניק לכל לקוח ליווי מלא מרגע ההכרזה על פשיטת רגל ועד לסיום ההליך בצורה הטובה ביותר, או במידת הצורך – עד לביצוע ביטול הליך פשיטת רגל, בתנאי שהאדם רואה כי הוא מצליח לפרוע את החובות גם ללא ההליך הזה.

 

איתך לאורך כל הדרך

במשרד עו"ד איריס אלקוני מקפידים על ליווי אישי צמוד בכל הליך פשיטת רגל לאדם פרטי, ליווי אישי אשר כל המטרה שלו היא לתמוך באדם, להעניק לו סיוע מקצועי ולבצע את התהליך בצורה הטובה ביותר עבורו. זכרו כי אין מדובר בהליך פשוט, לא מדובר בפתרון קסם אשר ימחק לכם את כל החובות ביום אחד, אלא בתהליך משפטי מורכב ולא נעים, אשר לעיתים מביא אנשים לבצע ביטול הליך פשיטת רגל באמצע הדרך בשל הקושי הרב הכרוך בו.

 

לכן, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר ופנו אלינו עוד היום, אנו נעניק לכם ייעוץ מקצועי, ליווי אישי וכמובן – התהליך יבוצע על ידי צוות עורכי דין מקצועיים ומומחים בתחום, ועל ידי עורכת הדין איריס אלקוני אשר הינה בעלת ניסיון רב מאוד בתחום וביצעה כבר הליכים רבים שכאלו עבור הלקוחות שלה בהצלחה רבה.

 

לפרטים נוספים בנושא פשיטות רגל