עורך דין לפשיטת רגל

אם אתם חושבים להתחיל בהליך של פשיטת רגל, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא למצוא עורך דין לפשיטת רגל מקצועי ומומחה בתחום, אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך בצורה הטובה ביותר.תביעות חוב בפשיטת רגל או כל דבר אחר אשר בו תתקלו במהלך פשיטת הרגל, הם אינם דברים פשוטים ונעימים, וללא עורך דין לפשיטת רגל מקצועי ומנוסה בתחום לא תדעו כיצד להתמודד איתם בדרך האופטימלית עבורכם.

לכן, אם אתם חושבים להתחיל בתהליך לפשיטת רגל, פנו עוד היום למשרדה של עו"ד איריס אלקוני אשר תלווה אתכם מהשלב הראשון ועד לסיום התהליך בצורה הטובה ביותר עבורכם.

 

האם פשיטת רגל תציל אותי מכל החובות?

לפני שרבים מהאנשים הפונים אל עורך דין לפשיטת רגל מבינים מהו באמת הליך פשיטת רגל, הם חושבים שמדובר באיזה שהוא פתרון קסם, שיפתור להם את הבעיות ויציל אותם מכל החובות בהם הם שרויים. ובכן, חשוב מאוד להבין כי תהליך פשיטת רגל הינו תהליך הרבה יותר מורכב, והוא לא ימחק עבורכם את כל החובות כבמטה קסם. למעשה, ברגע שאתם מכריזים על תחילת התהליך, יגיעו כל הנושים לבצע תביעת חוב בפשיטת רגל, ואז בית המשפט יתחיל לבצע הסדרים ולקיים דיונים בכדי לסייע לכם להסדיר את החובות על הצד הטוב ביותר מול כל הנושים.

 

בנוסף לזה, חובות אשר עליכם לשלם בצו בית משפט, כמו תשלום מזונות בפשיטת רגל, או חובות למדינה כמו קנסות, אינם מתבטלים ועליכם להמשיך ולשלם אותם. לכן, אל תתחמקו מלמצוא עורך דין לפשיטת רגל, זה עלול להציג אתכם בצורה שלילית מול בית המשפט כשתגישו בקשה להפטר בסיום התהליך.

 

ליווי אישי צמוד

משרדה של עורכת הדין איריס אלקוני הינו משרד המעניק לכם ליווי אישי צמוד לאורך כל התהליך. בכל רגע נתון ילווה אתכם עורך דין מתחום פשיטות רגל מקצועי, אשר מכיר היטב את התחום ויסייע לכם לעבור את התהליך בהצלחה. כמובן, הוא גם ינהל כל תביעת חוב בפשיטת רגל שתגיע, וכך לא יהיה לכם צורך להתמודד עם כל הנושים בעצמכם. בנוסף, הוא יסייע לכם להתמודד עם תשלום מזונות בפשיטת רגל, למרות הקושי, בכדי לא להסתבך עם זה מאוחר יותר.

 

לפרטים נוספים בנושא פשיטות רגל