מאמרים

בדיקת קיום צו עיכוב יציאה מהארץ – איך עושים את זה?

חובות כספיים הם עניין לא נעים. בין אם מדובר בחוב של כמה אלפים ובין אם זהו חוב גדול מאד של כמה מאות אלפים, חייבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תחושות לא פשוטות, הנלוות לכך וגם מצב כלכלי מאתגר מאד המשפיע על היום יום. חייבים רבים, לאור החובות העצומים שצברו לאורך השנים, מחפשים פתרון מהיר וקל ובורחים מהארץ כדי שלא להחזיר את החוב. הנתונים בנושא מדאיגים. ישנם, כך מסתבר, אלפי חייבים שברחו לחו"ל בשל חובות כספיים, מתוך כוונה להרוויח כסף ולכסות באופן הזה את החוב או בשל אי הרצון לשאת באחריות.

למידע נוסף לחצו כאן

לבדוק לפני שיוצאים

לצד אותם בורחים, ישנם גם חייבים שהצליחו להוציא כנגדם צו עיצוב יציאה מהארץ. חלקם נתקלו בצו הזה לראשונה בבואם לצאת מהארץ לחו"ל (בשדה התעופה), בעוד אחרים קיבלו על כך הודעה מבעוד מועד. צו העיכוב מוטל על חייבים עם הכרזתם כעל מוגבלים באמצעים על ידי ההוצאה לפועל. חייבים, המעוניינים לצאת לחו"ל ורוצים לבדוק אם קיים נגדם צו כזה יכולים לעשות זאת בעזרתו של עורך דין מול רשות האוכלוסין וההגירה או באופן עצמאי באמצעות הטלפון. בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ הוצאה לפועל יכולה לחסוך לא מעט עוגמת נפש ולמנוע תחושות לא נעימות בשדה התעופה.

בדיקת צו עיכוב יציאה מהארץ מחו"ל יכולה להיעשות גם היא על ידי פנייה ישירה לרשות האוכלוסין וההגירה בדיוק כשם שמבצעים בדיקת קיום צו עיכוב יציאה מהארץ בגבולות המדינה. כך או כך, אם מגלים שאכן קיים צו עיכוב חשוב לפעול נכון ובזהירות ולהיוועץ בעורך דין המתמחה בהוצאה לפועל ובכל הסוגיות המשפטיות, לרבות החוקים, הקשורים בנושא.

קיבלתם צו עיכוב יציאה מהארץ או אתם חושבים שהוטל עליכם צו כזה? משרד אלקוני הוא הכתובת המתאימה עבורכם והמקום שכדאי לכם להיעזר בשירותיו רגע לפני שאתם יוצאים מהארץ. המשרד מתמחה בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ומציע פתרונות משפטיים, לרבות במקרים של פשיטת רגל וכל ההליכים האחרים הקשורים לכך. לסקירת כלל שירותי המשרד, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 03-5178751