מאמרים

פשיטת רגל לאדם פרטי

פשיטת רגל לאדם פרטי הינה הליך אשר מאפשר לאדם פרטי שנכנס לחובות קשים ואינו יודע כיצד לשלם את כולם, להגיע להסדרים עם הנושים ולהתחיל בחיים חדשים ללא כל החובות שצבר עד כה. תקנות פשיטת הרגל לאדם פרטי אינן פשוטות, ובדיוק כפי שקורה בפשיטת רגל של חברות, אין מדובר בהליך קצר ופשוט כלל.

לכן, חשוב לפנות אל משרד עו"ד מקצועי, כמו משרדה של עו"ד איריס אלקוני – משרד שיבצע את ההליך בצורה הטובה ביותר, החל משלב התראת פשיטת רגל ועד לסיומו של אותו תהליך פשיטת רגל לאדם פרטי בצורה הטוב ביותר עבורו.

 

תקנות המעניקות הגנה לחייב

תקנות פשיטת הרגל לאדם פרטי הינן תקנות אשר – מעבר להסדרים עבור הנושים – דואגות להעניק לאדם החייב את מלוא ההגנה מפני כלל הנושים, ומפני כל נושה בנפרד. בצורה הזו, היה ולאחר התראת פשיטת רגל לנושים החייב לא הצליח להגיע עמם להסדרים – הוא יכול להתחיל בתהליך של פשיטת רגל לאדם פרטי ולהגיע עם כלל הנושים להסדר מסודר מול בית המשפט ובאישורו. כמובן, פשיטת רגל לאדם פרטי מעניקה לאדם הגנה גם מפני ההוצאה לפועל לאורך כל תהליך פשיטת הרגל, וגם לאחר סיומו.

 

האם לאדם פרטי כדאי לבצע פשיטת רגל?

בניגוד למה שרבים חושבים, הליך פשיטת רגל איננו הליך פשוט כלל וכלל. אין זה פתרון קסם אשר ימחק לכם את כל החובות, אותם תוכלו לצבור מחדש לאחר שיסתיים. גם אדם פרטי שכבר עבר בהצלחה הליך של פשיטת רגל מתחיל את חייו החדשים עם הגבלות שונות, אשר מונעות ממנו לבצע פעולות רבות – פעולות שבסופו של דבר עלולות לגרום לו להיכנס לקשיים נוספים.

 

לכן, לפני שאתם ממהרים להתחיל בתהליך, פנו אל משרדה המקצועי של עו"ד איריס אלקוני על מנת שיעניק לכם ייעוץ מקצועי. אם אכן המצב שלכם מתאים להגשת בקשה לפשיטת רגל, ילווה אתכם המשרד לאורך כל התהליך, ליווי מקצועי ואישי, עד לסיומו המוצלח. למשרד ניסיון עשיר בתחום – ניסיון אשר מבטיח לכם כי התהליך יבוצע בצורה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.