מאמרים

בקשה להפטר

מה היא המשמעות המשפטית של ההפטר? האם ניתן להיפטר מהחובות המעיקים? מה היא הדרך הקצרה ביותר להשיג הפטר מבית המשפט? אילו שירותים ניתן לרכוש במשרדה של עורכת הדין איריס אלקוני?

 

 כל מי שנקלע אי פעם לחובות רואה מול עיניו את השחור בלבד. רבים וטובים גרמו לעצמם נזקים כבדים ביותר, הן בריאותיים והן נפשיים וכל זאת כתוצאה ישירה מהחובות שהצטברו. אולם אילו היו משכילים כל אותם חייבים, לפנות מוקדם ככל הניתן לשירותיו של עורך דין המתמחה לעניינים אלו היו יכולים חייהם להיות קלים הרבה יותר. ישנם הרבה מאוד פתרונות לחייבים וכל מה שנדרש הוא הייעוץ המקצועי ביותר וההכוונה לבחירת המסלול הנכון והמהיר ביותר ליציאה ממעגל החובות.

 

אלו יכולים להיות בעלי עסקים אשר נקלעו למצוקה של תזרים מזומנים בשל מצב בטחוני, בשל ניהול לא נכון אשר מוביל לצבירת חובות. אלו יכולים להיות אנשים רגילים אשר מחלה או מצב בריאותי כזה או אחר אינו מאפשר להם להתפרנס למשך תקופה ארוכה, אלו יכולים להיות כאלו אשר הסתבכו כתוצאה ממעשה מרמה כזה או אחר. לכל אלו יש פתרון. בקשה להפטר.

 

אותה בקשת הפטר משמעותה היא כי המדינה מכירה במאמצים של החייב להחזיר את חובותיו לאורך תקופה ומסכימה לפטור אותו מחובות אלו לאחר הצגת כל ההוכחות הנדרשות לבי המשפט. הליך זה, מרגע הגשת אותה בקשה להפטר ועד לקבלתו של ההפטר עשויה להיות ממושכת. אולם בסופו של תהליך יצא החייב לחופשי מחובותיו ויוכל לפתוח פרק חדש בחייו.

 

מי מוסמך לבקש עבורכם את הבקשה להפטר?

כאמור על מנת להגיע לתוצאות המקוות והמהירות ביותר חשוב מאוד לדעת לנהל נכון את משבר החובות. עורכת הדין איריס אלקוני בעלת כל הידע והניסיון הנדרש על מנת לעזור לכל חייב לפתוח דף חדש בחייו. לרשות הלקוחות עומד צוות מיומן של משפטנים, חוקרים, כלכלנים ועוד.

 

מה עוד נמצא במשרד זה?

מגוון תחומים משפטיים כמו טיפול בחוזים, צוואות וירושות, מקרקעין ונדל"ן, דיני עבודה ועוד. יחס חם ואישי לקוח ולקוח. הקפדה על מחירים אטרקטיביים וכמו כן ליווי צמוד לאורך כל הדרך באווירה נעימה.