מאמרים

ייפוי כוח מתמשך – כדאי וחשוב לדעת

 

בשנת 1962 נחקק חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, המאפשר את מינויו של אפוטרופוס על כל אדם בגיר (בן 18 ומעלה) באחד מתוך שני מקרים: במקרה הראשון – כאשר הוא איננו יכול לדאוג לענייניו, בין אם באופן חד פעמי ובין אם באופן קבוע, בין אם לדאוג לחלק מענייניו ובין אם לכולם, ובמקרה השני – כאשר אותו אדם בגיר נחשב כ"פסול דין", כלומר, בשל ליקוי בשכלו או בשל מחלת נפש , ממנה הוא סובל, הוא איננו מסוגל לדאוג לכלל ענייניו.

קרא עוד

הגשת ייפוי כוח מתמשך – למי פונים וכיצד מגישים?

ייפוי כוח מתמשך מביא אתו, וכפי שיודעים העוסקים בתחום, יתרונות רבים והוא ללא ספק אחד התיקונים המשמעותיים לחוק, שכדאי להכיר. בכל הקשור להגשת ייפוי כוח מתמשך עורכי דין המתמחים בכך הם הכתובת הנכונה לפנות אליה והם אלה, בעלי ההכשרה הנדרשת על מנת לטפל בחתימה על ייפוי כוח מתמשך רשימת עורכי דין המטפלים בנושא היא הדרך הנכונה להתמודד עם ההליך ולאתר בקלות רבה יותר את הגורם המקצועי שיוכל לסייע בעניין.

קרא עוד

ייפוי כוח מתמשך – על יתרונותיו של ההליך

כניסתו של התיקון לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, הפך את החוק לנגיש הרבה יותר לכלל הציבור בישראל והביא אתו יתרונות רבים. יתרונות אלה נועדו להטיב משמעותית עם אותו בגיר, הממנה את מיופה כוחו ולהפוך את ההליך עצמו לכזה המייצג אותו במלואו. ישנם כיום עורכי דין בעלי הכשרה מיוחדת, הבקיאים במשמעויותיו של החוק, כמו גם בתיקון שלו, ואלה יכולים לטפל בכל הקשור למינויו של מיופה הכוח ואליהם יש לפנות לצורך הגשת ייפוי כוח מתמשך.

קרא עוד

לבטל את החוב – חוק לטובת החייבים

כבכל תחום, גם בתחום ההוצאה לפועל והחובות צצים ועולים חוקים שונים, העוברים שינויים לאורך השנים. מטרתם היא לאפשר, בסופו של דבר, לחייבים להסדיר את חובותיהם כמה שיותר מהר ולחזור לשגרת חייהם

קרא עוד...

צו עיכוב יציאה לתושב חוץ – באילו נסיבות?

צו עיכוב יציאה מהארץ לתושבי המדינה ניתן במקרים בהם ישנו חשש כי אותם חייבים יברחו מהארץ במקום להסדיר את חובותיהם. צו עיכוב יציאה מהארץ לתושב חוץ, שאיננו מתגורר בארץ שונה מזה המופנה כלפי חייבים תושבי המדינה והוא ניתן לאותו חייב בנסיבות חריגות. על פי סעיף 66א' לפי חוק ההוצאה לפועל, מוטלות על החייב המנסה להשתמט מתשלום חובותיו הגבלות מיוחדות. רשם ההוצאה לפועל, רשאי על החוק,

קרא עוד...

כינוס נכסים במסגרת הליך של פשיטת רגל – חשוב לדעת

על פי פקודת פשיטת רגל, סעיף 6, במידה ובעל חוב נכנס להליך של פשיטת רגל, בין אם כתוצאה מפנייתו הישירה או מפנייתם של הנושים לכך, יינתן צו כינוס, שנועד להגן על נכסיו של החייב. צו כינוס נכסים ופשיטת רגל ניתן על ידי בית המשפט המחוזי, ולאחר שבחן את בקשתו של החייב או של הנושים ומשמעותו, בפועל, כי אותם נכסים מועברים להיות תחת פיקוח כונס הנכסים הרשמי עד שיתברר אם החייב מסוגל להגיע להסדר כספי כלשהו או לפשרה, או שמא עליו להכריז על פשיטת רגל.

קרא עוד...

להגיע להסדר עם הבנק – איך עושים את זה?

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם מצבים כלכליים לא פשוטים, לרבות חובות כספיים בבנקים שאליהם הם שייכים. הם מתקשים לעמוד בהחזרה ההלוואה שאותו לקחו או במשכנתא שנטלו וחובותיהם מתחילים לצבור ריבית, לצבור הפרשי הצמדה ולהתנפח ככל שחולפים החודשים. בשלב הראשון זוהי שיחת הטלפון המאיימת מהבנק, הדורשת בהסדרת החוב. בהמשך מגיעים הליכים משפטיים "כבדים" יותר, כמו תביעה בהוצאה לפועל.

קרא עוד...

ביטול צו כינוס – מתי זה קורה?

אחד ההליכים המשפטיים הנלווים להליך של פשיטת רגל הוא צו כינוס נכסים. במסגרת הליך זה עוברים כל נכסים של החייב לרשותו של כונס הנכסים, כדי שניתן יהיה לפרוע את חובותיו בתמורה להם. מטרתו העיקרית של הצו היא למנוע מקרים של הברחת רכוש ולהביא למימושם של הנכסים על ידי כונס הנכסים הרשמי.

קרא עוד...

חוק ביטול חובות – על החלופה לחוק הישן

חובות כספיים בין אם הם של אנשים פרטיים ובין אם של בעלי עסקים מתחומים שונים משפיעים לא מעט על איכות החיים ומלווים לרוב בקשיים רבים נוספים, שבחלקם גם רגשיים. חוב כספי, ובייחוד חוב גדול מאד, יכול להיגרם מסיבות שונות. התנהלות כלכלית לא נכונה, בחירה שגויה של פתרונות מימון והערכה לא מדויקת של המצב הכלכלי הנתון. כך או כך, מדובר באתגר לא פשוט להתגבר עליהם ולעיתים, לצערנו, הדבר כלל לא אפשרי.

קרא עוד...

חוק חדלות פירעון החדש – קווים לדמותו

חוק חדלות פירעון החדש הוא חוק מבורך מאד, כפי שסוברים מומחים רבים המתמחים בהבראת חברות ובפירוקים. חוק זה אמור לקצר הליכים, להגדיל את חלקם של הנושים הרגילים על חשבונן של הרשויות ועל חשבון הבנקים והוא הופך את הליך פשיטת הרגל כחלק מהליך שיקומי ופחות כהליך הנלוות אליו סטיגמות חברתיות וסטיגמות משפטיות שליליות.

קרא עוד...

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי – כדאי להכיר

עד תחילת שנת 2018, החוק היחיד שהסדיר את מצבם הכלכלי של אותם אנשים, שאינם יכולים מכל סיבה שהיא, לפרוע את חובותיהם, היה פקודת פשיטת רגל. אולם, לאור השינויים הרבים במציאות הכלכלית ובשל מדיניות האשראי הצרכני שגדלה משמעותית, הוחלט לקדם חוק חדש – חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

קרא עוד...

ההליכים נגד החייב – כדאי וחשוב לדעת

נגד חייב יכולים להיפתח הליכים משפטיים שונים מטעם הוצאה לפועל חובות גבוהים בהחלט מצדיקים זאת, ובעיקר בשל הרצון לזרז את החזרתם ולהבטיח את קבלת מלוא הסכום שאותו חב החייב לנושים. מדובר בסוגים שונים של הליכים, אליהם נלוות לרוב הגבלות משמעותיות:

קרא עוד...

חדלות פירעון – מה זה אומר?

חדלות פירעון היא מצב שבו חברה (תאגיד כלשהו) או אדם אינם יכולים לפרוע את חובם, בין אם בשל כמות החובות הרבה שלהם ובין אם בשל העובדה שאינם יכולים לפרוע את החוב בתוך פרק זמן קצר, כפי שנדרש מהם. חדלות פירעון של אדם יכולה להביא להליך של פשיטת רגל, לעומת זאת מצב של חדלות פירעון תוביל חברה או תאגיד להליכי פירוק או להליכי הבראה, בהתאם לנסיבות אותו מקרה.

קרא עוד...

חובות בדין קדימה – כדאי לדעת

שוויון בין נושים הוא אחד העקרונות החשובים ואולי גם הבולטים בכל הקשור להליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל. מדובר בסוגיה מהותית המנחה את כל העוסקים בדבר, סוגיה שניתן לסטות ממנה באמצעות הליך אחד בלבד – דין קדימה, המאפשר קבלת קדימות של חוב מסוים על פני חוב אחר.

קרא עוד...

ברור על צו עיכוב יציאה מהארץ – במי נעזרים?

את עיכוב היציאה מהארץ מגלים חייבים רבים בפעם הראשונה בבואם לצאת לחופשה קצרה או ארוכה בחו"ל, עוד בשדה התעופה. הדבר גורר בעקבותיו לא מעט עוגמת נפש, הוצאות כספיות מיותרות ופעמים רבות גם שברון לב. ברור על צו עיכוב יציאה מהארץ, וכמה שיותר מוקדם, יכול למנוע זאת ולאפשר לחייב להתמודד עם מצבו בצורה טובה ונכונה יותר.

קרא עוד...

הגשת בקשה לפשיטת רגל – העילות להגשתה על ידי הנושה

הליך של פשיטת רגל מוכרז במקרים בהם אין ביכולתו של אדם לפרוע את חובותיו, כלומר, במקרים המוכרזים כ"חדלות פירעון". מטרתו העיקרית של הליך זה היא לכנס את נכסיו של החייב, על מנת לממש ולחלק את התמורה המתקבלת עבורם בין הנושים, שלהם הוא חייב. כאשר נושה רואה כי האדם שחייב לו כספים עונה על הגדרת ה"חייב" הוא יכול להגיש בקשה לפתיחת הליך פשיטת רגל.

קרא עוד...

על הטפסים שאתם צריכים להגיש בהליך פשיטת רגל

במקרים של בקשה לפשיטת רגל טפסים הם חלק חשוב ומרכזי מהבקשה ויש להקפיד להגישם על מנת לקדם את הבקשה כהלכה ולאפשר לכל הגורמים המעורבים בכך לקבל את הנתונים הנדרשים להם בכל אחד משלבי הבקשה. הנה סקירה על כמה טפסים להגשת בקשה לפשיטת רגל שחשוב לאסוף לפני שמתחילים ולמלא בעזרתו של עורך דין:

קרא עוד...

לנצל לרעה את הליך פשיטת הרגל – ביטול צו כינוס

צו כינוס, כמו גם צו פשיטת רגל, מהווים אמצעי חשוב ומרכזי מאד בקידומו של החייב לקראת קבלת הפטור בתום הליכי פשיטת רגל, המצב האופטימלי, שאליו הוא שואף להגיע. יחד עם זאת, ישנם מצבים, בהתאם לסעיף מספר 55 לפקודת ההוצאה לפועל, שבהם ניתן לבטל את צו הכינוס או את צו פשיטת הרגל, בין אם בשל העובדה כי מלכתחילה לא היה צריך להוציא אותו ובין אם בשל ניצולו לרעה של הליך פשיטת הרגל על ידי החייב.

קרא עוד...

בדיקת קיום צו עיכוב יציאה מהארץ – איך עושים את זה?

חובות כספיים הם עניין לא נעים. בין אם מדובר בחוב של כמה אלפים ובין אם זהו חוב גדול מאד של כמה מאות אלפים, חייבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם תחושות לא פשוטות, הנלוות לכך וגם מצב כלכלי מאתגר מאד המשפיע על היום יום. חייבים רבים, לאור החובות העצומים שצברו לאורך השנים, מחפשים פתרון מהיר וקל ובורחים מהארץ כדי שלא להחזיר את החוב. הנתונים בנושא מדאיגים. ישנם, כך מסתבר, אלפי חייבים שברחו לחו"ל בשל חובות כספיים, מתוך כוונה להרוויח כסף ולכסות באופן הזה את החוב או בשל אי הרצון לשאת באחריות.

קרא עוד...

צו עיכוב יציאה מהארץ – מתי ולמה?

צו עיכוב יציאה מהארץ ניתן כאשר מוגשת תביעה כנגד חייב, שחובותיו עומדים על סך של לכל הפחות 50,000 ₪. על פי סעיף 384 לתקנותיו של סדר הדין האזרחי, את הצו יכול לתת אך ורק שופט או רשום בית המשפט, אם שוכנע, על בסיסן של הראיות שהוגשו לו, כי קיים חשש שמא אותו חייב ייצא מן הארץ לצמיתות או לתקופה ממושכת, מה שלא יאפשר להמשיך את הסדרת חובותיו ואת הוצאתו של פסק הדין הקשור בכך. במקרים בהם החייב איננו תושב הארץ, לא יוגש נגדו צו עיכוב, למעט בנסיבות חריגות. 

קרא עוד...

עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב

אחת לכמה זמן אנחנו שומעים או קוראים בתקשורת על פשיטת רגל חובות של חברות גדולות וקטנות, מצבים בהם החברות מפסיקות לתפקד ומשאירות אחריהן עובדים עם ספקות ופחדים גדולים לגבי עתידם.

קרא עוד...

משרדי עורכי דין פשיטת רגל

אחד הפרקים החשובים והכואבים בעולמן של חברות רבות ובפרט של בעלי חברות הוא, פרק שעוסק בפשיטות רגל. כידוע פשיטת רגל הוא תהליך שניתן לקיים הן כאדם פרטי והן כחברה. הרעיון שעומד מאחוריו הוא, אם החברה הופכת חדלת פירעון, אז היא יכולה להצהיר שהיא מבקשת להיכנס לתהליך של פשיטת רגל. כמו כן הנושים שלה יכולים לדרוש להכניס אותה להליך שכזה על מנת שלא תוכל לבצע פעילות כלכלית ותהיה מחויבת להגיע להסדר חובות בשביל להחזיר להם את כספם.

קרא עוד...

עורך דין מסחרי ברמת גן

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם המשפט הישראלי ובכלל, הוא התחום המסחרי ובפרט תחום מקרקעין. מדובר על שני תחומים שאינם חופפים אך לא פעם מקבילים. סטודנטים רבים למשפט בוחרים להתמחות בדיני מסחר או בדיני מקרקעין, מהסיבה הפשוטה, כאן טמון הכסף הגדול, אך יתרה מזו, מדובר באחד התחומים החמים והבולטים ביותר בעולם המשפט. 

קרא עוד...

עורכי דין פשיטת רגל במרכז

העלייה הניכרת בכמות פשיטות רגל בקרב אנשים פרטיים וכן בקרב חברות שונות, העלתה את הנושא לא פעם לכותרות בשנים האחרונות. אנחנו יכולים לראות אינספור מאמרים וידיעות אודות פשיטת רגל של חברה וכן אודות שאלות כיצד אמורים לפעול אנשים פרטיים במקרה של פשיטת רגל.

קרא עוד...

עורך דין הוצאה לפועל במרכז

אין ספק שאחת הסיטואציות הקשות ביותר שעומדות בפני כל אדם, עם זה אדם פרטי ועם זה איש עסקים זו סיטואציה של פשיטת רגל, מצב זה הוא בעייתי וקשה לא רק מבחינה כלכלית אלא גם מבחינה רגשית ומבחינות אחרות. על מנת לעבור את התהליך כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב, מוטב להיעזר בעורך דין הוצאה לפועל במרכז או באזורים אחרים.

קרא עוד...

פקודת פשיטת הרגל

בדרך כלל כשאנחנו קוראים בחדשות על תהליכי פשיטת רגל, אנחנו קוראים על הגשת בקשה על פי פקודת פשיטת רגל כלפי חברות מסחריות או אנשים פרטיים, אנחנו שומעים על התהליך עצמו, אך אנחנו כמעט ולא שומעים על ביטול הליך פשיטת רגל.

קרא עוד...

הסכם מייסדים

לפעמים מתחברים להם נושאים משפטיים שונים לכדי מקרה אחד, ואז יש לדון בו באופן משולב, בהתאם לתנאים ולמציאות הרווחת במקרה. דוגמא לכך אפשר לראות,כשחברה מגיעה למצב שנפתח נגדה תיק פש"ר, כלומר תיק פשיטת רגל.

קרא עוד...

פשיטות רגל תיקים

עומדים לסגור עסקה עם גורם מסוים? אל תחתמו לפני שאתם עושים בדיקת עיקול ומבררים האם הוא נמצא בתהליך של פשיטת רגל מבלי שהוא יידע אתכם. לצערנו הרב לא מעט גורמים שנמצאים במצב זה, ממשיכים לעשות עסקים, לעיתים הסוואה באמצעים שונים, אשר מאפשרים להם לחמוק בצורה כזו או אחרת, ולעיתים בלי ליידע את האדם איתו הם עומדים לעשות עסקה, שהם נמצאים במצב של פשיטת רגל ויש עליהם עיקולים.

קרא עוד...

פקודת פשיטת רגל

בשנת 1980 יצאה פקודת פשיטת רגל החדשה, זו פקודה שמסדירה את כל הנושא של פשיטת רגל בישראל, הן בקרב אנשים פרטיים והן בקרב חברות מסחריות. הרעיון של הפקודה היתה להסביר מיהו אדם חייב, מה הוא מעשה של פשיטת רגל, מתי אפשר להגיש בקשה לפשיטת רגל, מתי הנושים יכולים להגיש בקשה שכזו, אלו ראיות נחוצות בשביל הכרזה על פשיטת רגל, מהו צו הפטר, מה הסמכות שניתנת בדין זה, כיצד ממנים כונס נכסים, ועוד מגוון נקודות וסעיפים שחשובים בשביל להסדיר את התחום.

קרא עוד...

הגבלות על פושט רגל

מצב של פשיטת רגל הוא לא מצב נעים, לא למי שמגיש את הבקשה ולא למי שנאלץ להתמודד מהצד השני קרי נושים. אך בכלכלה המודרנית, מצבים של פשיטת רגל מתרחשים לא מעט, וקיימים הסברים טובים מדוע מאפשרים זאת וכיצד זה יכול לעזור גם למגיש הבקשה לפשיטת רגל וגם לנושים שלו, במידה מסוימת.

קרא עוד...

הכרזת פשיטת רגל

מה היא הדרך הטובה ביותר להפטר מהחובות הרובצים עליכם? האם פשיטת רגל זה טוב או רע? מדוע יש צורך להיכנס להליך של פשיטת רגל? איזה משרד עורכי דין לבחור? מה קורה בתום תהליך פשיטת הרגל?

קרא עוד...

בדיקת תיק הוצל"פ

מה היא הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיות ההוצאה לפועל? איך ניתן לקצר את ההליכים של ההוצאה לפועל? מה עושים כאשר מגלים כי עומד צו הוצאה לפועל כנגדכם? למה לבחור בשירותי משרד עורכי הדין של איריס אלקוני?

קרא עוד...

הפטר בפשיטת רגל

זה יכול להיות החלום הגדול ביותר של פלוני או אלמוני. זה יכול להיות כל אחד ואחת, המנהלים אורח חיים נורמטיבי לגמרי ואשר ביום בהיר אחד מגלים כי החובות שלהם טפחו לממדים אסטרונומיים. לצערנו חובות הם חלק בלתי נפרד משגרת החיים של רבים וטובים.

קרא עוד...

בקשת פירוק

מה היא המשמעות של פירוק חברה כזו או אחרת? מה הם היתרונות של תהליך הפירוק? את מי הכי מומלץ למנות לטובת טיפול משפטי בפירוק חברות? מה היא הדרך הטובה ביותר לבחור את העורך דין המומחה בכך?

קרא עוד...

צו הפטר בפשיטת רגל

צו הפטר בפשיטת רגל הינו צו אשר מאפשר לאדם להיפטר מחלק מהחובות הכלכליים שלו ולפתוח דף חדש בצורה נקיה וחלקה. לאחר שאדם הגיש בקשה לפשיטת רגל, לאחר שנבדק כי הוא עומד בכל אותם תנאים לפשיטת רגל המוגדרים בחוק ולאחר שהוא הוכר כפושט רגל – הוא יכול להגיש בקשה לקבלת הפטר אשר יפטור אותו מחלק מהחובות הכלכליים מולם הוא עומד.

קרא עוד...

פשיטת רגל לאדם פרטי

פשיטת רגל לאדם פרטי הינה הליך אשר מאפשר לאדם פרטי שנכנס לחובות קשים ואינו יודע כיצד לשלם את כולם, להגיע להסדרים עם הנושים ולהתחיל בחיים חדשים ללא כל החובות שצבר עד כה. תקנות פשיטת הרגל לאדם פרטי אינן פשוטות, ובדיוק כפי שקורה בפשיטת רגל של חברות, אין מדובר בהליך קצר ופשוט כלל.

קרא עוד...

הסדר נושים בפשיטת רגל

אם אתם מחפשים מידע על הסדר נושים בפשיטת רגל, הגעתם אל המקום הנכון. משרד עו"ד איריס אלקוני הינו משרד עורכי דין מנוסה ומקצועי הבקיא בתחום הכרזת פשיטת רגל ומסייע גם לאנשים פרטיים וגם לעסקים לבצע את ההליך בצורה מסודרת ונכונה.

קרא עוד...

פושטי רגל תיקים

כל אחד אשר מחפש מידע על פושטי רגל תיקים וכל מידע משפטי נוסף, יכול למצוא זאת כיום בקלות דרך אתר האינטרנט של משרד המשפטים. אתר זה מציע מידע מדויק על פשיטות רגל תיקים וחייבים ומאפשר לכם לקבל מידע על מצב התיק של אדם או של חברה הנמצאים בהליך של פשיטת רגל.

קרא עוד...

עורך דין לפשיטת רגל

אם אתם חושבים להתחיל בהליך של פשיטת רגל, הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות הוא למצוא עורך דין לפשיטת רגל מקצועי ומומחה בתחום, אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך בצורה הטובה ביותר.תביעות חוב בפשיטת רגל או כל דבר אחר אשר בו תתקלו במהלך פשיטת הרגל, הם אינם דברים פשוטים ונעימים, וללא עורך דין לפשיטת רגל מקצועי ומנוסה בתחום לא תדעו כיצד להתמודד איתם בדרך האופטימלית עבורכם.

קרא עוד...

מזונות בפשיטת רגל

אנשים רבים שמתחילים בתהליך של פשיטת רגל, אינם יודעים מה קורה עם נושא מזונות בפשיטת רגל. מדובר בנושא שכל אדם אשר מחויב לשלם מזונות ומתחיל הליך של פשיטת רגל חייב ללמוד היטב. קודם כל, הדבר הראשון שחשוב לציין הוא שבהסדר פשיטת רגל – מזונות אינם נכללים.

קרא עוד...

הסדר נושים בפשיטת רגל

הפטר בפשיטת רגל הינו למעשה אפשרות למחיקה של חלק מחובותיו של האדם, על מנת שתהיה לו אפשרות לפתוח דף חדש ונקי ולהתחיל מחדש בצורה טובה. בקשת הפטר יכול להגיש חייב יחיד, ולא תאגיד, ובמסגרת הבקשה הוא יכול לספר על חוסר המזל שלו או על המצב שהביא אותו לחובות ועל הסיוע שיינתן לו במחיקת חלק מחובותיו, שיאפשר לו להתחיל מחדש בצורה טובה יותר ולשלם את שאר החובות שלו בצורה נכונה.

קרא עוד...

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי

הליך פשיטת רגל לאדם פרטי הינו הליך המאפשר לאדם הפרטי לפרוע את החובות שלו בצורה מסודרת ולפתוח דף חדש בחיים. רבים הם האנשים, בייחוד בתקופה הכלכלית הלא פשוטה שיש היום, אשר בוחרים לבצע הכרזה על פשיטת רגל – הכרזה אשר בעבר הייתה נהוגה רק על ידי עסקים, והיום פופולארית גם על ידי אנשים פרטיים רבים.

קרא עוד...

בקשה להפטר

מה היא המשמעות המשפטית של ההפטר? האם ניתן להיפטר מהחובות המעיקים? מה היא הדרך הקצרה ביותר להשיג הפטר מבית המשפט? אילו שירותים ניתן לרכוש במשרדה של עורכת הדין איריס אלקוני?

קרא עוד...

בצו הפטר בפשיטת רגל

אדם כזה או אחר יכול להיות מסובך בחובות לאורך שנים ארוכות. זה קורה לרבים אשר מגלים כי אותה הלוואה אשר לא יכלו להחזיר או אותו שיק שחזר טפח לסכומי כסף גדולים מאוד. עבור החייבים החיים הופכים להיות בלתי נסבלים, עול החובות רובץ עליהם ומעיק בכל אשר יפנו על כן חשוב מאוד לנסות ולסיים את התקופה הקשה הזו על ידי קבלת הייעוץ המקצועי ביותר מעורך דין המומחה לתחום. הבשורה הטובה היא כי יש מה לעשות וניתן לפתוח דף חדש בחיים.

קרא עוד...

עורך דין חובות

מסתבר שזה יכול לקרות לכל אחד ואחת. רבים וטובים עשויים למצוא את עצמם ביום בהיר אחד עומדים מול דרישות של נושים רבים לגבי החזר חובותיהם. רבים מצאו את עצמם נקלעים לחובות כבדים ביותר על לא עוול בכפם. 

קרא עוד...