אודות המשרד

משרד אלקוני מספק שירותים משפטיים מקיפים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי כשהעיקריים שבהם הינם דיני חברות (לרבות ייסוד חברות, הסכמים, רכישות ומיזוגים ופירוק חברות), דיני פשיטת הרגל, דיני צוואות וירושות, דיני מקרקעין, ודיני עבודה.

 

משרד אלקוני הוא משרד בוטיק הדוגל ביעוץ מקצועי ושירות אישי תוך שמירה על דיסקרטיות ונאמנות מלאה כלפי לקוחותינו כמתחייב על פי חוקי האתיקה של עורכי הדין בישראל ורואה את טובת הלקוח לנגד עיניו. הטיפול בלקוח והדרכים לעזור לו עומדים במרכז החשיבה של המשרד.

 

משרד אלקוני מביא עמו שנות נסיון עיסקי רבות של עו"ד אלקוני מהעולם מחוץ לכותלי בתי המשפט שם צברה את נסיונה העיסקי מסחרי בשורה של תפקידי מפתח במשק הישראלי.

המשרד נעזר בכל הנדרש על מנת לתת מענה כולל ללקוח על מגוון צרכיו ובכלל זה צוות מזכירות מיומן ומנוסה, ואנשי מקצוע מעולים בעלי שם העובדים איתנו שנים בתחומי כלכלה, נדלן, חקירות ועוד.


בין לקוחות המשרד: לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, חברות, מוסדות פיננסיים, קבלנים, ועוד.

עו"ד איריס אלקוני

לעו"ד אלקוני נסיון רב שנים בתחום העיסקי בשורה של תפקידי מפתח במשק הישראלי אשר תורמים רבות לעבודתה כעורכת דין בתחומים העסקיים מסחריים.

בוגרת אוניברסיטת תל אביב 1991 (M.B.A)
בוגרת אוניברסיטת באר שבע בכלכלה -1985(B.A) 
בוגרת מכללת אונו (L.L.B).
בוגרת קורס גישור אוניברסיטת תל אביב.

עורכת דין איריס אלקוני סיימה תיכון בארה"ב והחלה את דרכה המקצועית כעתודאית בצה"ל בתחום כלכלה. עו"ד אלקוני עסקה בכל השנים בתחומי סחר ושיווק וכיהנה בתפקידי ניהול בכירים בחברות מובילות במשק הישראלי מהן עלית תעשיות מזון, סופר פארם, שופרסל, משביר לצרכן, חברות מדיה וחברות הייטק.

לעו"ד אלקוני נסיון רב שנים בתחום העיסקי מסחרי. אלקוני עשתה הסבה למקצוע עריכת דין ובמסגרתו מיישמת את נסיונה הרב בתחום העיסקי.

עו"ד אלקוני עוסקת בחוזים מסחריים, ליטיגציה מסחרית, ירושות וצוואות, ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל, דיני עבודה, דיני חברות, מקרקעין ובנקאות.
עו"ד אלקוני הינה מגשרת מוסמכת מטעם אונ' תל אביב.