עורך דין פשיטת רגל במרכז

מצב של פשיטת רגל הוא מצב לא פשוט עבור אף אדם, זה מצב בו אנחנו מאבדים את היכולת להחזיר חובות ולמעשה מעניקים לגורמים חיצוניים את השליטה על החלטות כלכליות שלנו. זה נכון כשמדובר בגורם פרטי וזה נכון כשמדובר בגורם מסחרי. זו הסיבה שבשביל לעבור את התהליך בצורה נכונה מתחילתה עד סופה, מוטב שיהיה לנו עורך דין אשר מתמחה בפשיטת רגל. 

כיום בשביל למצוא עורך דין פשיטת רגל במרכז או בכל מקום אחר בארץ, אין צורך לעשות הרבה, האינטרנט מאפשר לנו למצוא עורכי דין פשיטת רגל בזמן מהיר יחסית, ואנחנו יכולים לקבל מידע רב על עורכי דין רבים שמתמחים בתחום. הצורך שלנו בעורך דין פשיטת רגל במרכז או בכל מקום אחר בו אנחנו פועלים נובע מהעובדה שהוא אמון לעזור לנו להסדיר את כל נושא החובות שלנו מול הוצאה לפועל ומול הנושים השונים, תהליך של פשיטת רגל יוצר הגבלות רבות על מי שנמצא בתוך התהליך, החל מחידוש רישיון נהיגה, חידוש דרכון, הגבלות חשבוניות שונות ועוד. זו הסיבה שמוטב להסדיר את הנושא מבעוד מועד בעזרת עורך דין פשיטת רגל במרכז או בכל מקום אחר, כשהמטרה היא לקבל הסדר הפטר, הסדר במהלכו הוא מקבל פטור מחובותיו במטרה שיוכל להתחיל בדרך חדשה. 

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב או בכל מקום אחר ילווה את החייב לאורך כל התהליך, החל משלב הגשת הבקשה, שלב הסדר החובות וקבלת הכרזתו כפושט רגל ובהמשך קבלת צו הפטר לאלתר. על העורך דין גם לוודא שהחייב עומד בכל ההתחייבויות שהוא קיבל על עצמו. במידה ולא, הוא צריך לייצג אותו מול בית המשפט ולהסביר מדוע לא עשה כך. 

חשוב לציין שעורך דין פשיטת רגל במרכז ובכלל מייצג חייבים אך גם מייצג נושים במטרתם לקבל את כספם. תהליך הסדר חובות אומנם הוא לא דבר נוח לכל הנושים, מאחר והם ייאלצו לוותר על חלק מחובותיהם, אך עדיפה להם דרך זו על פני מצב בו הם לא יקבלו שום דבר. 

לסיום אנחנו רוצים להמליץ לכם על עורך דין פשיטת רגל ברמת גן איריס אלקוני אשר מתמחה בתהליכים של פשיטות רגל ומייצגת חייבים ונושים. אתם מוזמנים לפנות אליה ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לייצוג משפטי. עו"ד אלקוני תשמח לעמוד לרשותכם ולעזור בכל מה שנדרש. אתם מוזמנים לפנות אל עו"ד אלקוני ולקבוע עמה פגישה עוד היום. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין ירושה במרכז
 

דרך ז'בוטינסקי  7 (מגדל משה אביב קומה 21), רמת גן  |  רמת גן 5252007 ת.ד. 4
טל': 072-33-80-122   |   פקס: 03-5178741  |  דוא"ל: iris@alkoni-law.co.il