הליכי הוצאה לפועל

מה חשוב לדעת על ההליכים המשפטיים של ההוצאה לפועל? מה הוא הטיפול המשפטי הנכון לגבי חייבים בהוצאה לפועל? למה לבחור דווקא בשירותי עורכת הדין איריס אלקוני?

עבור האזרח הפשוט צמד המילים הוצאה לפועל הוא בעל קונוטציה שלילית ביותר. אולם רבים וטובים גילו כי אך ורק בזכות גוף חשוב זה ניתן להשיג בחזרה את הכספים אשר חייבים להם או להפעיל לחץ כזה או אחר כנגד גוף או אדם אחר. ההוצאה לפועל היא למעשה גוף אשר תפקידו הוא להיות הגובה הרשמי של מדינת ישראל. עם זאת חשוב מאוד לדעת כי על מנת ליהנות משירותי ההוצאה לפועל חשוב מאוד לדעת ולהכיר את החוקים והנהלים.

לפיכך הדרך הנכונה ביותר לעצור הליכי הוצאה לפועל או מנגד להפעיל את המנגנון של ההוצאה לפועל כנגד חייב כזה או אחר היא אך ורק באמצעות עורך דין מקצועי אשר יעמוד לרשותכם ולמענכם. חשוב מאוד לזכור כי להוצאה לפועל יש מגוון רחב מאוד של כלים ואמצעים המאפשרים לעזור לפעיל לחץ על חייבים כמו: עיקול על משכורות או חשבונות הבנק, מעצרים, עיכוב יציאה מן הארץ ועוד.

כמו כן לצערנו רבים וטובים מרגישים את נחת זרועו של גוף זה גם מן הצד השני. הליכי הוצאה לפועל שהופעלו כנגדכם יכולים בהחלט להיות מעוכבים על ידי טיפול נכון של עורך דין המתמחה בכך.

יש כנגדכם הליכי הוצאה לפועל? מי ייצג אתכם מול ההוצאה לפועל?
אין ספק כי מי שמתמחה בתחום ההוצל"פ הכתובת הנכונה ביותר והיחידה המומלצת. עורכת הדין איריס אלקוני רכשה ניסיון רב בתחום מיוחד זה וכמו כן ידע נרחב. לעורכת הדין איריס אלקוני ישנם הרבה מאוד לקוחות מרוצים ונאמנים אשר פוקדים את משרדה מכל אזורי הארץ לייעוץ והכוונה. משרד בוטיק זה מקפיד על השירות אישי ואווירה נעימה ואינטימית.

מי בצוות של עורכת הדין איריס אלקוני?
כאמור ניתן למצוא בין נותני השירותים במשרד עורכי דין זה הרבה מאוד בעלי מקצוע מתחומים שונים המתגייסים כולם לטובת עזרה לכל לקוח ולקוח של המשרד. בין השאר חוקרים פרטיים, כלכלנים, יועצים, מזכירה ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין חובות
 

דרך ז'בוטינסקי  7 (מגדל משה אביב קומה 21), רמת גן  |  רמת גן 5252007 ת.ד. 4
טל': 072-33-80-122   |   פקס: 03-5178741  |  דוא"ל: iris@alkoni-law.co.il