דיני מקרקעין

דיני מקרקעין נחשב לאחד התחומים הבולטים והמסובכים ביותר בעולם המשפט, אין פלא שכל בעסקת מקרקעין ולא משנה איפה היא נעשית, נוהגים שני הצדדים לגייס עורכי דין שמתמחים בתחום. זאת להבדיל מעסקאות בתחומים אחרים, אשר הרבה פעמים החוזה בו הוא סטנדרטי ולעיתים שני הצדדים מוותרים על ייצוג עורך דין. 

דיני מקרקעין מתייחס למעשה לזכות הקניין על הקרקע, לבעלות של אדם או חברה על נכס מסוים. ההגדרה של דיני מקרקעין מסדירה באופן מפשטי וחוקתי את השליטה על משאבים, הקצאתם וחלוקתם. דיני קניין ובפרט דיני מקרקעין נחשבים אבן יסוד בכל משפט בעולם מאחר והם מסדירים את כל הקשור להקצאת משאבים ושטח ובכך את כל מושג העושר בחברה. 

השימוש בעורך דין מקרקעין נעשה בכל מקום בו מתקיימת עסקת מקרקעין או עסקה על נכס מסוים. אנחנו יכולים למצוא עסקאות מקרקעין אשר מיוצגות על ידי עורך דין מקרקעין ברמת גן או עורך דין מקרקעין בתל אביב, למרות שהשטח עצמו לא נמצא כלל בערים אלו. עם זאת הרבה פעמים נהוג כן לקחת עורך דין מהאזור מאחר והוא מכיר אותו טוב יותר וכן יש לו גישה לכל המוסדות והרשויות באזור, אשר דרכן אפשר לבחון מי הבעלים של הקרקע ומה הזכויות שלו. 

דיני מקרקעין נחשבים מסובכים מאחר ולא תמיד ברור מי הבעלים האמיתיים של הקרקע, מה הזכויות שלו, מה מותר ומה אסור לבנות עליה, כיצד מחלקים את תשלום המסים, ועוד. עורך דין מקרקעין ברמת גן ובכל עיר אחרת, מייצג את לקוחותיו לא רק מול הצד השני אלא גם מול הרשויות, הן לגבי מקרים של הפרות בנייה, תשלום מסים, רישום קרקעות ונכסים ועוד. כמו כן הוא מייצג את לקחותיו אם מתברר שהם קיבלו נכס שיש בו ליקויי בנייה שונים. לא פעם אנשים בוחרים היות מיוצגים על ידי עורך דין מקרקעין כבר בשלב המשא ומתן מול הצד השני ולא רק במקרים שמגיעים לבית משפט. 

אם הינכם מחפשים עורך דין מקרקעין ברמת גן, זה הזמן לפנות אל עו"ד איריס אלקוני, מומחית בתחום של דיני מקרקעין אשר תשמח לייצג אתכם הן מול גורמים פרטיים ומסחריים, הן במשא ומתן, הן בבתי משפט והן באופן שוטף. אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד אלקוני ולקבוע איתה פגישה. אצל עו"ד אלקוני תיהנו מיחס אישי, מקצועי ומסור. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורך דין פשיטת רגל במרכז
 

דרך ז'בוטינסקי  7 (מגדל משה אביב קומה 21), רמת גן  |  רמת גן 5252007 ת.ד. 4
טל': 072-33-80-122   |   פקס: 03-5178741  |  דוא"ל: iris@alkoni-law.co.il