בדיקת תיק הוצאה לפועל

מדי שנה נפתחים עשרות אלפי תיקים חדשים בהוצאה לפועל ולעומתם נסגרים תיקים במספרים דומים. בסך הכל לפי הערכות יש כיום למעלה מ-2 מיליון תיקים פתוחים בהוצאה לפועל. המנגנון של הוצאה לפועל מטרתו לאפשר לנושים לקבל את כספיהם בחזרה כפי שקבע פסק דין. מדובר על פסקי דין שבמרכזם עומד קנס כספי או מימוש תשלום חוב. כמו כן הוצאה לפועל מתעסקת במקרים בהם גברים לא משלמים דמי מזונות לגרושותיהם וילדיהם. 

בדיקת תיק הוצאה לפועל מתבצעת מול אנשי הרשות כשהמטרה היא לוודא באיזה מצב נמצא התיק. מידע זה נמצא בידי הרשות וניתן לקבל אותו באמצעות עורך דין שמתמחה בהוצאה לפועל. אפשר למצוא עורך דין הוצאה לפועל ברמת גן או עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב ובכל עיר אחרת בישראל. 

בדיקת תיק הוצאה לפועל הכרחית על מנת שיהיה ניתן לבחון כיצד לנהוג מול החייב. בדרך כלל מה שקורה זה שנפתח מול תיק כאשר הוא לא עומד בתשלום חובותיו. במקרה כזה אין ברירה אלא לחייבו לשלם באמצעות הוצאה לפועל אשר נוקטת מולו באמצעים שונים בשביל להחזיר את החוב. ייתכן מאוד שהחייב ירצה לאחד תיקים, במקרה ויש לו מספר תיקים פתוחים במס הכנסה, זה יאפשר לו להגיע להסדר חובות הרבה יותר נוח מול הנושים. אנחנו בתור הנושים, נבצע בדיקת תיק הוצאה לפועל  בשביל לוודא שיש התקדמות בו ואנחנו נקבל את כל מה שמגיע לנו. 

עורך דין הוצאה לפועל ברמת גן או עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב ולמעשה בכל עיר, יכול לגשת למשרדי ההוצאה ולבחון מה המצב התיק באמצעות מספר רישוי, מספר תיק וייפוי כוח. זה נכון אגב לא רק לעורכי דין שמייצגים נושים אלא גם לעורכי דין שמייצגים חייבים ורוצים לדעת האם התקבלו החלטות בתיק מצד ההוצאה. כך החייב יכול לדעת מה מצבו והיכן הוא עומד. ככל שהחייב יקבל את המידע מוקדם יותר הוא ידע כיצד לכלכל את צעדיו בהמשך. 

אם הינכם מחפשים עורך דין הוצאה לפועל ברמת גן אתם מוזמנים ליצור קשר עם עו"ד איריס אלקוני אשר תשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. משרדה של עו"ד אלקוני מייצג חייבים ונושים אשר מתנהלים מול ההוצאה לפועל והיא תשמח לייצג אתכם. אתם מוזמנים ליצור עמה קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית. 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
דיני מקרקעין
 

דרך ז'בוטינסקי  7 (מגדל משה אביב קומה 21), רמת גן  |  רמת גן 5252007 ת.ד. 4
טל': 072-33-80-122   |   פקס: 03-5178741  |  דוא"ל: iris@alkoni-law.co.il